Kontakt

pomoč dobite v referatu

 

SFU Ljubljana
Trubarjeva cesta 65
1000 Ljubljana
Slovenija

E-pošta: referat@sfu-ljubljana.si
Telefon: +386 (0)1 425 44 33

 

 

Recepcija
E-mail: recepcija@sfu-ljubljana.si


Referat za študentske in študijske zadeve
Telefon: +386 (0)1 425 44 33
E-pošta: referat@sfu-ljubljana.si

Neža Kožar (koordinator prakse)
E-pošta: neza.kozar@sfu-ljubljana.si
 

Uradne ure za klice:
Sre/Čet/Pet od 9.00 do 12.00 ure
Tor od 14.00 do 17.00 ure

(V primeru, da se na vaš klic nismo odzvali vas bomo v najkrajšem možnem času poklicali nazaj. Hvala za razumevanje.)

POMEMBNO: Prosimo, da se za osebno srečanje najavite vsaj dva dni prej.


 

Vodstvo študijskega programa Psihologija
dr. Andreja Poljanec
Telefon: +386 (0)1 425 44 33 (uradne ure po dogovoru)
E-pošta: andreja.poljanec@sfu-ljubljana.si

 

Vodstvo študijskega programa Psihoterapevtska znanosti in drugih študijskih programov psihoterapije
doc. dr. Anja Štrukelj Kozina
E-pošta: anja.kozina@sfu-ljubljana.si 
Uradne ure: po predhodnem dogovoru

 

Ambulanta SFU Ljubljana

Telefon: +386 (0)51 382 484
E-pošta: ambulanta@sfu-ljubljana.si
Uradne ure: vsak dan med 9.00 in 15.00

Snežana Kragelj (vodja Ambulante)
E-pošta: snezana.kragelj@sfu-ljubljana.si
Uradne ure: po predhodnem dogovoru

(V primeru, da se na vaš klic nismo odzvali vas bomo v najkrajšem možnem času poklicali nazaj. Hvala za razumevanje.)

 

Knjižnica
Jasna Možina
Telefon: +386 (0)1 425 44 21
E-pošta: knjiznica@sfu-ljubljana.si 
Uradne ure: Tor 9.00 – 12.00 in 13.00 – 17.00, Pet od 14.00 – 16:00

 

Mednarodna pisarna
Jasna Možina
Telefon: +386 (0)41 928 984
E-pošta: jasna.mozina@sfu-ljubljana.si
Uradne ure: vsak do od 9.00 do 12.00.


Tajništvo
Marija Stergar
Telefon: +386 (0)1 425 44 21
E-pošta: marija.stergar@sfu-ljubljana.si 
Uradne ure: Tor 12.00 – 15.00, Sre - Pet od 9.00 – 12:00


Računovodstvo (finančne in kadrovske zadeve)
Mojca Tompa
Telefon: +386 (0)51 382 482
E-pošta: mojca.tompa@sfu-ljubljana.si  
Uradne ure: vsak dan od 9:00 - 12:00 

 

 

POMEMBNO: Prosimo, da se za osebno srečanje najavite vsaj dva dni prej po e-pošti ali telefonu.