enrolment
Information days and enrolment in 2018/19
Category:
Fakultetni študij
Published: 10. 05. 2019

Seznam strank in kandidatov volitev avstrijske študentske zveze 2019

Roke

Pozdravljeni,

Volilna komisija Zveze študentov Univerze Sigmunda Freuda je sprejela naslednje stranke in kandidate za izvolitev predstavništva univerze in predstavitve študijskih programov:

S spoštovanjem,

 

Florian Heindler

Vodja volilne komisije Zveze študentov Univerze Sigmunda Freuda

 

 

Predstavniki študijskih programov

 

Kandidati za predstavnika študija Psihologije (5 mandatov):

 

 

Priimek in ime

Letnica rojstva

1

Erbek Seyma

1995

2

Forghani Roxane

1996

3

Goess-Enzenberg Philline Theresia

1996

4

Joch Christina

1999

5

Meggle Michelle Valerie

2000

6

Merkinger Simone

1998

7

Mohr Valérie

1999

8

Pazooki Roxana

1999

9

Pieber Johanna Seker

1988

10

Schilling Noémie

1998

11

Solar Monique-Chantal

1999

 

Kandidati za predstavnika študija Psihoterapevtske znanosti (5 mandatov):

 

 

Priimek in ime

Letnica rojstva

1

Berger Simona Katharina

1994

2

Froschauer Constantin

1997

3

Gharabaghi Viktoria

1997

4

Hecke Wenzel

1997

5

Lahner Alexander

1992

6

Neuhaus Yannik

1999

7

Trampert Laurin

1995

 

Kandidati za predstavnika študija Psihoterapevtske znanosti- angleški program (3 mandati):

 

 

Priimek in ime

Letnica rojstva

1

Bannister Simone

1999

2

Hoxha Nikol

1996

3

Maneku Tea

1994

4

Santos Gonzalez Luis Felipe

1998

Kandidati za predstavnika študija Medicine (5 mandatov)

 

 

Priimek in ime

Letnica rojstva

1

Cramer Jonas

1996

2

Goecke Simon

1997

3

Leinen Ida Anna

1997

4

Maier Leonard Paul Nikolas

1996

5

Medibach Amadea

1998

6

Schmelter Gregor Dominik

1982

7

Schneider Johanna

1997

8

Thiess Friedbert

1994

9

Velimirov Branko

1997

10

Zeymer von Metniz Daniel Paul

1993

 

 

Kandidati za predstavnika študija Prava (3 mandati):

 

 

Priimek in ime

Letnica rojstva

1

d’Aron Philipp

1996

2

Bertsch Caroline

1997

3

Garantini Georg

1990

4

Heftner Markus

1994

5

Scharf Henrik

1997

6

Veitschegger Lukas Alexander

1996

7

Wanner Michael

1996

8

Zudrell Sarah

1997

 

Predstavništvo Zveze študentov Univerze

 

Stranke za izvolitev v Zvezo študntov univerze:

 

 

Naziv

Kratica

1

Sigmunds Freunde – “Gemeinsam Stark”

SFGS

 

 

Lista kandidatov:

 

 

 

Priimek in ime

Letnica rojstva

1

d’Aron Philipp

1996

2

Leinen Ida Anna

1997

3

Pieber Johanna Seker

1988

4

Ghaemi Djavid

1991

5

Scharf Henrik

1997

6

Lahner Alexander

1992

7

Heftner Markus

1994

8

Maier Leonard Paul Nikolas

1996

9

Petersen Lasse

1995

10

Schneider Johanna

1997

11

Zeymer von Metniz Daniel Paul

1993

12

Veitschegger Lukas Alexander

1996

13

Froschauer Constantin

1997

14

Schmidberger Franka Tabea

1997

15

Joch Christina

1999

16

Weishaupt Antonia

1998

17

Garantini Georg

1990

18

Trampert Laurin

1995